18.4.2017
 
Posedenie na terase je v lete veľmi príjemné. V zime by sme často tiež uvítali dať si raňajky či pohárik vína na terase. Riešenie prinesie zastrešenie terasy, z ktorej razom máte zimnú záhradu.
 
 
 

Zastrešená terasa prináša dvojitú výhodu

Terasa prepojená s našim domom ponúka ďalšie obytný priestor. Jednoducho si na nej doprajete kávu či grilované mäso, keď niečo zabudnete, jednoducho si dôjdete do kuchyne v dome. Terasu však nemožno využívať keď prší alebo je chladno. Tento problém vyrieši zimná záhrada, teda celé zastrešenie terasy.
 
 

Zimná záhrada či otvorená terasa

Vďaka zimnej záhrade so sklom bez rámu série Openspace môžete využiť výhody otvorenej terasy aj zasklenej zimnej záhrady. Môže za to jednoduchá konštrukcia, ktorá má všetky časti zastrešenie posuvné. Za krásneho počasia zastrešenie odsuniete, v daždi ho jednoducho zatvorte. Jednotlivé diely do seba skvele zapadajú.
 
 

Úsporná a bezpečná

Zimnej záhrady so sklom v ráme sa vyrába na mieru priamo vášmu domu. Majú hliníkovú konštrukciu zastrešenou polykarbonátom. Bočné steny sa vyrába z bezpečnostného skla. Každá zimná záhrada je originálny kúsok. Nemusíte sa báť, že bude mať sused od naproti úplne rovnakú.
 
 

Vyberte si zimnú záhradu

Zastrešenie terasy, zimná záhrada so sklom je vyrábaná na mieru. Kalkulácie, zameranie u vás na pozemku a poradenstvo je pre zákazníkov úplne zadarmo. Vybrať si môžete celú radu typov zastrešenia. Kúpte si dokonalé miesto na relaxáciu na dlhé roky. Upúta vás okamžite veľmi atraktívny vzhľad. Zimnú záhradu môžete doplniť o tieniacu techniku, ktorá vás ochráni pred priamymi slnečnými lúčmi.