16.8.2017
 
Túžite po zimnej záhrade? Potom je dôležité vedieť, čo od nej čakáte. Ak nemáte jasno, aký model zvoliť, potom sa vyberte do najväčšieho Showroome, ktorý leží asi 2 km od Říčan pri Prahe a ponúka neobmedzené množstvo zimných záhrad.
 
 

 

Dôležité parametre

 
Pre budovanie zimné záhrady by sme nemali zabudnú dôležité parametre ako je veľkosť zimné záhrady, ako často a na čo ju budeme využívať, na akú svetovú stranu bude orientovaná. Celkom zásadná je aj otázka financií.
 
 

 

Vyberte si moderné zimnú záhradu

 
Túžite mať zimnú záhradu alebo len stačí zasklená pergola? Pre každý variant si môžete zvoliť vhodné riešenie. Vybrať si môžete z mnohých moderných variantov:
 
SEEGLASS MAX - moderný systém zasklenia bez vertikálnych profilov. Perfektne odoláva poveternostným podmienkam. SEEGLASS MAX je posuvné riešenie, pre tých, ktorí hľadajú spôsob, ako si vytvoriť zimnú záhradu, ktorá nenaruší vzhľad domu. Dôležité sú vystužená oceľové ložiská, pánty z eloxovaného hliníka, rovnako ako rámy a hornej lišty, ktoré poskytnú robustné riešenie, kedy nehrozí poškodenie skla pri zlej inštalácii či nesprávnom používaní tohto systému. Dokonalý dizajn je doplnený 12 mm silným sklom.
 
 
 
SEEGLASS ECO - moderný spôsob ako vybudovať rýchlo a jednoducho zimnú záhradu. Zvýšite hodnotu nehnuteľnosti, vďaka nádhernému dizajnu tohto zasklenia. Ideálne pre zasklenie priestoru, ktorý chcete využívať po celý rok, kedy môžete zimnú záhradu vybudovať napríklad v kancelárskych priestoroch ako posedenie pre hostí aj zamestnancov. Vytvorte ihrisko pre deti alebo dokonale chránenú terasu pred dažďom a vetrom. Sklá sa veľmi ľahko udržujú v čistote. SEEGLASS ECO sa prispôsobí vašim potrebám. Stačí sa obrátiť na skúsených pracovníkov s otázky.